Gençler sırları saklamak için uygulamaları kullanıyor mu?


Gençler, eserleri, resimleri ve kronikleri kapsamak için gizli kompakt uygulamaların kullanılması, ABC News'in gösterdiği gibi, uzmanlar gibi benzer şekilde bekçiler için stresin genişleyen bir nedenine dönüşüyor.
On altı yaşındaki genci bu uygulamayı kullanarak alan Louisiana işgalcisi Kristin Pinsonat, “Anthony'nin kapak raporlarıyla bir uygulamayı tanıdığını fark ettim. İhtiyaç duydukları her şeyi yapabilirler ve tamamen gizli bir cümleyle silinir. ”
İncele: WhatsApp, Snapchat gençler arasında bir vahşilik: Rapor
Genç, başvuruyu kullanmanın onun için tedbirsiz olduğunu ifade etti. “Temelde halkımla stratejik bir mesafeyi koruyordum. Ayrıca, kesinlikle abluka oldu. ”
Alabama'daki bir bölge müdürü Pamela Casey, bu tür uygulamalar hakkında ağ geçidi sahiplerini uyarmak için Facebook'ta bir video yayınladı. “Çocuğunuzun telefonuna bakmanızı öneririm” dedi. “Bir çocuk düşünürse, çeşitli gençler bunu düşünür.”
Bu tür uygulamaları tasvir eden Yahoo Tech Magazine'in yayın yöneticisi Dan Tynan, uygulamaların örneğin bir analist gibi sıradan limitler gibi görünebileceğini, ancak müşteriler bir bulmaca gizemi durumuna girdiklerinde daha yakın kayıtlar aldıklarını söyledi.
İnceleme: Teknoloji: Okul dışı çocukları takip etmek için mobil uygulama başladı
“Yetişkinler, ebeveyn desteği olmadan başvuru sunma yeteneklerini katlayarak çocuklarını bu tür uygulamaları kullanmaktan koruyabilir. Bu uygulamalarla ilgili sorun, gençlere ileri yaşamlarını insanlarından gizlemeleri için lisans vermeleri ve gizledikleri şeylerin bir kısmı onlara zarar verebilir ”dedi.

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski