Google AdSense Sürücü Gelirleri

Yazmayı seviyor musunuz? Bunu nakit olarak getirmeniz mi gerekiyor? Google AdSense'i birincil endişenizi güçlendirmeye çalışın. Neredeyse hiç bitmeyecek kadar nakit.
Google AdSense, ürün ve girişimler için promosyonlar yapan her bir büyüklükteki siteye gelir paylaşımı sağlar. Bu promosyonlar, sitedeki maddeyle ilgilidir ve sitenin müşterilerine odaklanmıştır. Promosyona dokunulduğunda site sahibine mütevazı bir miktar ödenir.
AdWords
Google'ın temel gelir kaynağı, sorgu öğesi sayfalarında tanıtım yapılmasına izin verilerek kazanılır. Bu kaynağa AdWords denir, bu da her ek teşvik yapısı için bir tazminattır. Sponsorlu Sonuçlar olarak adlandırılan bu tanıtımlar, doğal sonuçların ve sayfanın doğru kenarında yer almaktadır. Şu anda AdWords'ü tıklama başına ödeme yapan reklamverenler, en büyük reklama sahip en yüksek teklif verenlerin birincil yeri aldığı bütçeye bağlıdır.
AdSense
Tam olarak aynı AdWords, program AdWords tarafından özerk bir sitede gösterilebilir. Sahibi, geri kalanının% 68'ini alır ve Google geri kalanını alır.
AdSense Çalışmalarını nasıl başarır?
Temel olarak, site sahibi tanıtımları gösterir ve kişiler reklamı tıkladığında (ve bazı durumlarda bunu gördüğünde) ödeme alır.
AdSense ile Kazanabileceğiniz Miktar?
Tıklama başına komisyon, belirli bir promosyon için sponsor oranının ne kadar olduğuna bağlıdır. Bu kâr, 2 kuruştan tıklama başına 15 dolara, aslan payı 1 doların altında. Google, yapının doğal fikri nedeniyle bir aralık veya gösterge ortaya koymaz.
Bununla birlikte, birkaç konu daha fazla ödeme yapıyor. Örneğin, ciddi şekilde ciddi parolalar, nakit, cinsiyet vb. Getirin, yüksek takip kontrolü nedeniyle tıklama başına daha fazla kazanabilir. Parola kelimesi sonuçları ne kadar ciddi olursa, sponsorlar o kadar fazla ödeme yapar.
Google, kazanılan her şeyin genel olarak ne zaman görülebileceği dışında, mülk sahibinin her reklam için ne kadar elde ettiğini ortaya çıkarmaz. Belirli bir zaman aralığı için her bir çıtçıt için bir normal elde etmek için bunu anlayabilirsiniz.
AdSense ile Para Kazanmak için adım adım talimatlar
İlk önce bir AdSense hesabı açmalısınız. Bu noktada, bu kaydı Özel Arama Motoru Hesabınızla eşleştirin. Bu prosedürü izleyin:
AdSense'e gidin ve oturum açın.
Sol üst köşedeki Reklamlarıma Ekle.
Başka bir Reklam birimi oluşturun: İçerik> Reklam Birimleri'ne gidin ve + Yeni Reklam Birimi düğmesini tıklayın.
Tanıtım birimine bir ad verin. Standart organizasyon, bilgileri denetlemek için en iyisidir.
Bir beden seçin.
Promosyon türünü ayarlayın.
Özel bir kanal oluşturun. Bu, tanıtım toplamaya ve sayfadaki alana izin verir.
Promosyon stilini yapın. En iyi uygulama, sitenizle devam etmesini sağlamaktır.
Sitenize ilişkin HTML kodunu almak için Kaydet ve Kodu Al yakalamasını yakalayın.
Kodu sitenizin HTML ilerleme bölgesine yapıştırın. Yardıma ihtiyacınız olması durumunda Google'ın kod yürütme işlemini ziyaret edin.
Son söz
Google'ın AdSense'i, bir siteyi korurken nakit para kazanmak için harika bir yöntemdir.

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski