Google Haritalar - Nasıl Yapılır Kılavuzu


Uydu haritaları, bir alanı duyururken veya bir alanın alan ve yolunun neye benzeyeceğini anlamak için inanılmaz bir varlıktır. Daha önce hiç gitmediğiniz bir yer mi? Yapınızın ön yüzünün neye benzediğini bilmek için müşterilere ihtiyacınız var mı? Durdurarak yakın var mı? Potansiyel avantajınızı artırmak için Google Haritalar'ı kullanmak için en iyi yaklaşım budur.
İlk adım bir internet tarayıcısı açmak ve Google'a gitmek, bu noktada sayfanın Haritalar olarak işaretlenmiş en yüksek noktasındaki bağlantıyı tıklamaktır. Ardından, web sitesi sayfasının en üstündeki takip çubuğuna bir işletmenin adını veya konumunu yazın. Sonuçlarınızı kısıtlamanıza yardımcı olması için, mümkünse bir şehri ve eyaleti dahil ettiğinizden emin olun. Aynı şekilde, o bölgeye yakın bir işletmeyi keşfetmek için aynı anda bir işletme adı ve bir konum yazabilirsiniz.
Bir işletmenin, adresin veya premium noktanın bir rehberini çıkardığınızda, bir anketi inceleme ve oluşturma, bölge hakkında daha fazla veri öğrenme, rulman alma, bölgeye yakın arama, yakınlaştırma, koruma seçenekleri arasından seçim yapabilirsiniz. alanı Haritalarım'a gönderir ve verileri gönderir. Aynı şekilde, örneğin taradığınız alanın konumu, telefon numarası ve sitesi gibi veriler de olacaktır.
Google Haritalar aynı şekilde müşterilerin trafiği, açık bir kılavuzu, bir uydu rehberini ve bir bölge haritasını görmesine izin verir. Bir uydu rehberi görürken, yakınlaştırma / uzaklaştırma çubuğunun en yüksek noktasında küçük çubuk şeklini yeniden konumlandırarak veya o aşamadaki sokağı görmek için belirli bir yatağa dokunarak kılavuzu bir yoldan görmek mümkündür. gezisi. Fotoğrafı görmek için yolu sürüklemekte tereddüt etmeyin, çünkü bu yolun altından ve arkanızdan bakabilmeniz için fotoğrafın dönmesini sağlar! Ayrıca buraya ve alanın neye benzediğini algılamak için yola gitmek de düşünülebilir, sadece fotoğrafın odak noktasındaki cıvataları takın (yol adının verildiği beyaz çizgi üzerinde). Yoldan bakın, fotoğrafa çift dokunarak da yakınlaştırma yapabilirsiniz.
Rehberinizin sağ üst köşesinde sürekli olarak üç alternatif göreceksiniz: Yazdır, Gönder ve Bağlantı. Yazdır, girdiğiniz alanın temel bir kılavuzunu yazdırmanıza olanak tanır. Gönder, bir telefona, araca veya GPS'ye e-posta göndermenizi veya göndermenizi sağlar. Çeşitli hedeflere gönderme ve bireysel bir mesaj ekleme seçeneğiniz olacaktır. Bağlantı, bir e-postada veya metinde kullanılabilecek bir bağlantı veya bir site için kullanılabilecek bir HTML sağlar.
Yazdır, Gönder ve Bağlantı'yı kullanmak, yakınlaştırma ve yol görme vurgularının hem tanıtım hem de kendi kullanımınız için inanılmaz bir varlık olduğunu içerir. Google Haritalar (http://maps.google.com), hem ücretsiz hem de değerli olan kullanımı kolay bir araçtır.

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski