Google Pixel 4 incelemesi


Büyük telefon lansmanları her yılın sonuna doğru kalın ve hızlı geliyor. Ve 2019 farklı değildi. Her yıl amiral gemisi cihazlarını ortaya çıkaran son üretici Google'dır - Pixel 4 şimdi geldi.
Google'ın dördüncü şirket içi telefonu ve evrimler ilerledikçe, birkaç potansiyel yükseltme var. Fazladan bir kamera, yeni bir radar tabanlı hareket sistemi var ve Google çentiği öldürdü. Ama telefona ekliyorlar mı?
İncelemeye başlamadan önce, temel bilgiler şunlardır: Pixel 4, 5,7 inç Pixel 4 ve 6,3 inç Pixel 4XL olmak üzere iki farklı boyutta geliyor. Renkler? Siyah, beyaz ve turuncu. Ayrıca şimdi satın alabilirsiniz.
Pikseller için yalnızca iki depolama seçeneği vardır, her biri 64 GB (Google, tüm depolama alanlarınız için bulutu kullanmanızı ister) ve daha uygun bir 128 GB'dir. Daha küçük 5,7 inç Piksel'i seçerseniz, fiyatlar 669 £ 'dan başlar ve 829 £' dan başlar; büyük telefon 829 £ 'dan başlar ve 929 £' a yükselir.
Fiziksel boyut ve bazı pil farklılıkları dışında, 4 ve 4XL arasında çok az fark vardır. Bu nedenle, bir hafta boyunca Pixel 4 XL ile yaşarken, bu inceleme daha küçük bir cihaz için de geçerli.
Pixel 4 çok iyi bir telefon. Hızlıdır, mevcut olan en saf Android formunu içerir, güçlü bir kameraya sahiptir ve Google'ın tasarım departmanı form faktörünü doğru şekilde almıştır. Tabii ki piyasadaki en yüksek amiral gemisi telefon özelliklerine sahip olmayabilir, ancak satın alabileceğiniz en iyi telefonlardan bazılarıyla orada.
Peki bu Pixel için ileriye doğru büyük bir adım mı? Gerçekte, muhtemelen hayır. En yeni Google telefonu olan bütçe dostu Pixel 3a ile karşılaştırıldığında çok sayıda yeni olmazsa olmaz özellik yok .
Çift kamera eki, Google'ın rakipleri kamera departmanında geri çekmesine yardımcı oluyor (bu da Google'ın AI güçleri sayesinde), ancak geniş açılı bir lens pasta üzerinde ideal bir kiraz olurdu. Telefonun pil ömrü, önceki Piksellerde gerekli olmayan ve çok önemli bir şekilde bulunmayan bir sinir gerginliğine neden oluyor.

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski