Huawei, Kirin A1 Çipli Akıllı Gözlükleri Kullanacak: Rapor

Huawei, geçen yıl Huawei FreeBuds 3 ve Huawei Watch GT 2'de bulunan Kirin A1 yonga setini başlattı. Şimdi, yeni bir rapor Çinli üreticinin bu çipi kulaklıklara ve akıllı gözlüklere dahil etmek istediğini gösteriyor. Çevrimiçi bir rapora göre, bir Huawei yetkilisine atıfta bulunan şirket, 2020 ve 2021'de Kirin A1 çipi tarafından desteklenen daha fazla ürün piyasaya sürecek. Hatırlamak gerekirse, bu çip 2019'da piyasaya sürüldü ve giyilebilir cihazlara özel. Özellikle, raporda ürünler için lansman tarihleri ​​veya isimler belirtilmemiş veya şirket tarafından açıklanmamıştır.
Raporda Huawei Direktörü, giyilebilir ve Ses Ürün Pazarlama Zach Yang Huawei amaçları yakında şirket olarak yeni Wearables başlatmak için bu durumlarını gerekçe 91Mobiles tarafından, 2020 ve 2021 Bunlar içinde Kirin A1 çipi tarafından desteklenmektedir ürün yelpazesini genişletmek isteyen ürünler arasında kulaklıklar, akıllı gözlük, boyun bandı ve akıllı hoparlör bulunur. Rapor, kulaklıkların, akıllı gözlüklerin veya akıllı hoparlörün bu yılın sonuna veya önümüzdeki yılın başlarına kadar piyasaya sürülebileceğini de ekliyor. Ayrıca Yang'ın çip hakkında konuştuğunu ve daha iyi enerji verimliliğine sahip olduğunu ve çift çip mimarisiyle yüksek performans sunmayı amaçladığını bildirdi. Bu, kullanıldığı ürünlere daha iyi pil ömrü sağlar.
Huawei FreeBuds 3 ve Huawei Watch GT 2 , her ikisi de Kirin A1 yongasıyla çalışıyor. Watch GT 2, Hindistan'da piyasaya sürüldü ve 14 güne kadar pil ömrüne sahip. FreeBuds 3, bazı Asya Pasifik ülkelerinde, Avrupa ülkelerinde ve diğer bölgelerde duyurulmuştur. FreeBuds 3, reklamı yapılan 4 saatlik müzik çalma süresi sağlar. Kulakiçi kulaklıkların Mart ayında Hindistan'da piyasaya sürülmesi bekleniyordu ama başaramadı. Bunların Hindistan pazarına ne zaman ineceği belli değil.
Yang ayrıca, yaklaşan ürünlerin daha iyi sağlık yönetimi, daha yeni sensörlerle daha doğru izleme ve aynı zamanda daha küçük olmasını umuyor.

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski