Samsung Galaxy Chromebook: Ultimate Chrome OS Platformu Fiyatına Değer Mi?


Samsung Galaxy Chromebook şimdi satın almak için kullanılabilir - ama onun tek-bir-tür bir yapılandırma için US $ 999 fiyat etiketi yokluk ve ihtiyaç arasında bir iç mücadeleyi neden olabilir.
Samsung, üst düzey Galaxy Chromebook'unu bu yılın başlarında Las Vegas'taki CES 2020'de tanıttı. Şirket, daha kullanışlı ve güçlü bir çok amaçlı premium mobil cihaz için potansiyel talebi karşılamak üzere onu amiral gemisi Chromebook olarak konumlandırdı.
Galaxy Chromebook, Google'ın Chrome OS'sini çalıştıran ultra premium 2'si 1 arada dizüstü bilgisayardır. Dayanıklı bir alüminyum gövde, en son 10.Nesil Intel Core i5 işlemci ve 13,3 inç 4K UHD (3840 x 2160) dokunmatik ekranla birlikte gelir.
Galaxy Chromebook, dizüstü bilgisayarlarla dolu bir pazara her yıl inceliyor ve inceliyor. Bununla birlikte, COVID-19 salgını göz önüne alındığında, görünüşü şüphesiz kötü zamanlıdır. Galaxy Chromebook'un premium yapısının ve üst düzey özelliklerinin onu tüketiciler ve işletmeler için gerekli hale getirip getirmeyeceğini ancak zaman gösterecek.
Chromebook'ları satın almanın karşılaştırmalı avantajı genellikle daha iyi pil ömrü ve daha ekonomik fiyattır - ancak kapaklı bir dizüstü bilgisayar olarak işlev gören ve 360 ​​derecelik bir menteşe seti ile tablet moduna geçen bu cihazla çok fazla değil.
İncelemelere göre, Galaxy Chromebook'un çarpıcı estetiğine, Mercury Grey veya cesur Fiesta Kırmızı renk seçeneklerine ve paketlenmiş yapılandırmaya rağmen, potansiyel olarak zorlu iki rakibe karşı - Google Pixelbook ve Asus Chromebook Flip C436.
Ciddi Chrome OS kullanıcıları bu yeni birimi satın almalı mı? Genel olarak, hiçbir şekilde, Pund-IT baş analisti Charles King dedi .

Fiyatına değer?

Bir uyarı, Galaxy'nin Chromebook'larını medya ve eğlence için kullanan, yakınlarda bir elektrik prizine sahip olan ve yedeklemek için isteğe bağlı geliri olan kişiler için iyi bir seçim olacağını söyledi. Bununla birlikte, genel olarak, fiyat etiketi ne kadar yüksek olursa Chromebook'ların anlamı o kadar az olur.
"Samsung'un yeni makinesinin 999 dolarlık taban fiyatı ortalamanın üzerinde Windows ve Apple çözümlerine benziyor. Samsung ürünlerinin ciddi hayranları dışında herkes geleneksel dizüstü bilgisayarların ve dönüştürülebilir ürünlerin fiyat ve performans değeri pervanesini tercih edecek."

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski