Yeni iPad Pro Diz Üstü Bilgisayara DönüşüyorİPad Pro, Apple için garip bir yaratıktı: şüphesiz güçlü ancak bazı durumlarda üst düzey dizüstü bilgisayarlardan daha pahalı, ancak mobil bilgi işlemin en iyi öğelerinden bazılarını engelleyen bir form faktörü, özellikle bir izleme paneli ve imlecin bariz rahatlığı.
Artık tamamen yeni Sihirli Klavye sayesinde bu özellikler yeni iPad Pro ile eklendi. Sözde "iPad'de şimdiye kadarki en iyi yazma deneyimini" sunmanın yanı sıra (eski sürüm zaten iyiydi), Pro'da geçişli şarj işlemine izin veren bir USB port bağlantı noktası olan iPadOS ile çalışan jest destekli bir izleme paneli de elde edersiniz. ve zorunlu ön ve arka korumanın yanı sıra.
Tasarım özellikle etkileyici görünüyor ve kayan bir konsol tasarımına sahip, bu da bir iPad Pro'yu manyetik olarak bağladığınız ve daha sonra dizüstü bilgisayarınızın ekranındaki gibi sıfır ve 130 derece arasında bir görüntüleme açısına eğtiğiniz anlamına geliyor. Tam boyutlu klavyede artık bağımsız sabit tuş kapaklarına sahip arkadan aydınlatmalı tuşlar ve 1 mm hareket mesafeli makas mekanizması bulunuyor.

Sihirli Klavye kutusunun "menteşesinde" bir USB-C bağlantı noktası vardır, bu da iPad Pro'yu tabletin kendi USB-C yuvasını diğer aksesuarlarla kullanmak üzere serbest bırakırken doğrudan şarj ile şarj etmenizi sağlar.
Apple, izleme dörtgeninin ve fare uyumluluğunun - evet, üçüncü taraf izleme dörtgenlerini ve fareleri bağlayabileceğinizi - dizüstü bilgisayar arayüzünün aşinalıklarını yeni iPad Pro'yu denemeye bırakamayan profesyonelleri cezbedeceğini umuyor. Ancak bu, mevcut iPad kullanıcıları için de bir nimet olacak çünkü şüphesiz üçüncü taraf izleme dörtgenleri ve iPad'e özgü fareler, ay bitmeden aksesuar mağazalarına geliyor.

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski