Amazon'da El Yapımı Ürünler Nasıl Satılır | Komple Kılavuz

En büyük çevrimiçi perakendeci olan Amazon, birçok e-ticaret işletmesi için mükemmel bir seçenek gibi görünüyor. Herkesin bir Amazon hesabı varmış gibi hissettiriyor ve böylece orada satış yapmak kâr getirecek.
Ancak, Amazon çok geniş ve erişilebilir olduğundan, bu zorluklara neden olabilir. Arama sonuçlarında daha üst sıralarda yer almak, bu kadar geniş bir platformda gittikçe zorlaşıyor.
Yine de denemeden vazgeçme. Amazon başarı öykülerinde, el yapımı ürünler satsanız bile, e-ticaret devinin sizin için ne kadar yararlı olabileceğini kanıtlayan bir dizi var.


1. Amazon Pazar Yeri

Amazon'un kataloğundan doğrudan satış yapabilirsiniz. Bu genellikle insanların Amazon'da satışa başlamalarının ilk yoludur ve ürünleri göndermeye hazır için en iyi seçenektir.
Sadece bir ürün listesi oluşturun ve satın alınmasını bekleyin. Kişiselleştirilmiş ürünler oluşturursanız Amazon pazarından kaçınılmalıdır.
Amazon pazarında iki plan vardır - Bireysel veya profesyonel. Yeni başlıyorsanız ve ayda 40'tan az ürün satıyorsanız, bireysel bir planla başlamanızı öneririz. Profesyonel plan, hız almaya başladığınız zaman içindir.


2. Amazon tarafından yerine getirilmesi


Amazon, envanterinizi Amazon aracılığıyla gönderdiğiniz bir program sunar.
Her zaman iyi satan bir ürünün belirli bir tasarımına sahipseniz, daha da fazla satmanıza yardımcı olması için Yerine Getirmeyi kullanabilirsiniz. 

3. Amazon El Yapımı

Açıkçası, bu el yapımı ürünler satanlar için bariz bir seçim gibi görünüyor. Temelde Amazon'un Etsy versiyonu. Ancak, el işi ürünlere odaklanmalarına rağmen, bu sizin için en iyi seçenek olmayabilir.
Bu seçenek için satış ücretleri oldukça yüksektir. Daha yüksek bir fiyata satılan ürünleri olan kişiler için mükemmel bir seçenektir.

4. Amazon tarafından Merch
Bu, gömlekler için isteğe bağlı bir baskıdır. Tasarımı oluşturup Amazon'da listeliyorsunuz. Amazon daha sonra siparişi yazdırır ve gönderir. Bu seçenekle, gömleğin genel satışını değil, telif ücreti alırsınız.

5. Amazon Özel

Kişiselleştirilmiş / özel ürünler satıyorsanız, Amazon özel sizin için bir seçim olabilir.

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski