VeePN İnceleme: İnternet Güvenliğiniz için Anahtar Uygulama?


Günümüzde internetin olumsuz yanı sıra cazibesi vardır. Bilgi bulma ve neredeyse her şeye bağlanma gücüne sahip olsanız da,gizliliğinizi ve kişisel bilgilerinizi sızmaya karşı koruyun . Zor gerçek şu ki gizliliğimiz, bizim kontrolümüz veya farkındalığımız olmadan üçüncü taraflar arasında bir meta gibi işlem görüyor. Bu makalede, VeePN'i inceleyeceğiz ve neden şu anda dijital gizlilik kitinize dahil etmeniz gerektiğini açıklayacağız.

VeePNen iyi VPN hizmetlerinden biridir ve bunu yapmasını beklediğinizden en iyisini yapar. Verilerinizi üçüncü taraflardan koruyan şifreli bir kanal aracılığıyla İnternet'e güvenli bir şekilde bağlanmanın bir yolunu sunar.
Windows, Mac, Linux, Android ve iOS için kullanılabilir. Chrome, Firefox ve Opera tarayıcılarıyla ve hatta İnternet yönlendiricinizde de kullanılabilir. İOS cihazınızda olması harika olan VeePN tarafından iPhone için iOS VPN'yi kesinlikle kontrol etmelisiniz .

VeePN çözümünü "İnternet'i tekrar ücretsiz yapmanıza" olanak tanıyacak şekilde pazarlar.
Hizmet 8 yıldan fazla süredir aktif, bu oldukça feat.
VeePNkurulumu çok kolay olan sezgisel ve kullanımı kolay bir arayüzle birlikte gelir. Yükleyiciyi indirmeniz ve basit bir yükleme işleminden geçmeniz gerekir. Yükleyiciyi daha önce bahsettiğimiz resmi web sitesinden alabilirsiniz. Uygulamayı yükledikten sonra 7 günlük deneme süreniz başlayacaktır.
Bu süre zarfında, tüm özelliklere erişiminiz olacak VeePN sunmak zorunda.

ÖzellikleriVeePN, diğer rakiplerden öne çıkmasını sağlayan bir dizi kullanışlı özellik ile birlikte gelir. Bunlar aşağıdaki gibidir:


VPN hizmeti, DNS sorgularını şifrelenmiş bir tünel üzerinden yönlendirir, bu nedenle harici DNS sağlayıcılarıyla etkileşim olmaz. Sonuç olarak, kullanıcılarına trafiğinizi ve DNS sorgularınızı maruz kalmaya karşı koruyan tam koruma sunar. Ortak ağlarda verilerinizi korumak için ortak bir Wi-Fi güvenlik özelliği de vardır.


Kill-switch, günümüzde herhangi bir VPN için sahip olunması gereken bir özelliktir. VPN bağlantınız kesildiğinde, hemen maruz kalırsınız, yani herkes tarama etkinliğinizi şimdi izleyebilir ve izleyebilir.
Bir Kill Switch'iniz olduğunda VPN'nin çalışıp çalışmadığını sürekli kontrol etmeniz gerekmez. VPN bağlantısının başarısız olması durumunda VeePN'in Kill Switch'i İnternet bağlantısını hemen öldürecektir.
Dolayısıyla, web'e göz atarken gerçek IP'nizi gösterme riski yoktu

Sınırsız Bant Genişliği ve Hızı

Tarama hızı konumunuza bağlı değildir. Hız, ISS planına bağlıdır. VeePN, İnternet'ten mümkün olan en iyi hızda yararlanmanızı sağlayan yüksek hızlı sunucu desteği sunar.
VeePN tüm planlarında sınırsız veri kullanımı sunar, bu nedenle VPN'nizin veri sınırına ulaşma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.

Şifreleme Protokolleri

İnternetteki trafiğinizin şifrelenmesi için şifreleme protokolleri gereklidir. Trafiğinizi, ele geçirilemeyecek, değiştirilemeyecek ve casusluk yapılamayacak şekilde şifreler. VeePN dört şifreleme protokolü sunar.

Günlük İlkesi Yok
Bu, bir VPN seçerken aranacak ana özelliklerden biridir. Günlük Yok ilkeniz varsa, bu, hizmetin cihazınızın meta verilerini, birincil IP'nizi, geçmişinizi vb. Kaydetmeyeceği anlamına gelir, bu nedenle çevrimiçi etkinliklerinizin izi yoktur.

0 Yorumlar

Yorum Gönderme

Post a Comment (0)

Daha yeni Daha eski